مشخصات گردو چندلر

مشخصات گردو چندلر

گردوی چندلر شناخته شده ترین گونه گردویی است که در کالیفرنیا کشت می شود. این گردوی آمریکایی که نخستین بار توسط دانشگاه کالیفرنیا به بازار گردوی آمریکا و جهان معرفی شد درشت، دارای سطحی صاف و بی روزنه و بیضی شکل است. پوسته گردوی چندلر نازک و قابل شکستن با دست است. نباید گردوی چندلر را یک گردوی خارجی و بی کیفیت تلقی کرد بلکه بالعکس این گردو بسیار با کیفیت و حتی از مشابه داخلی آن مرغوب تر است. گردوی چندلر در بازار جهانی بهترین نوع گردو حساب می شود و متقاضیان فراوانی دارد.

مشخصات گردوی چندلر

 

مراحل داشت در چندلر مانند اکثر گردوها از اوایل بهار تا اواخر تابستان است. از همه مهمتر این گردو پرمحصول حساب می شود و بیشترین بازدهی را برای باغداران دارد. همانطور که ذکر شد پوسته چندلر نازک ، رنگ آن روشن (همانند گردوی هارتلی) و بازدهی آن ۴۸ تا ۵۱ درصد براورد می شود. مزه ی چندلر ملایم است. هر صد گرم از گردوی چندلر، ۶۵۴ کیلوکالری ارزش غذایی دارد. پروتئین آن ۱۵ گرم و چربی اش ۶۵ گرم است. میزان فیبر محصول ۶٫۷ گرم، شکرش ۲٫۶۱ گرم، فاقد کلسترول و ۱۳٫۷ گرم کربوهیدرات دارد (منبع: پایگاه داده تغذیه ملی USDA )

 

مشخصات گردوی چندلر

 

جهت خرید گردوی چندلر می توانید با استفاده از بخش تماس با ما  با پخش انحصاری سایت گردو بادوم ، توحید مکاتبه نمایید. در صورتی که تامین کننده هستید نیز می توانید جهت همکاری تماس حاصل نمایید.

شماره موبایل: ۰۹۱۲۶۷۰۶۶۳۰
  شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۲
 شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۳
 اینستاگرام: nobarannuts@
پست الکترونیکی: info@gerdoobadoom.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *