خرید گردو صادراتی برای هند

صادرات گردو از ایران به سال ۱۳۰۱ باز می گردد و اولین خریداران گردوی ایرانی کشورهای اروپایی بودند. اما هند با جمعیت میلیاردی خود پتانسیل غیر قابل انکار برای افزایش توان صادراتی است. با افزایش رقابت در بین چهار تولید کننده اصلی گردو یعنی چین، ایالات متحده، ایران و ترکیه در چند ساله اخیر چینی ها گسترش تولید چشم گیری داشتند و میزان تولید خود را بیش از حد تصور افزایش دادند. ایران برای حفظ بازار خود و گسترش آن نیاز به ابزارهای نوین مارکتینگ و برندینگ دارد که در این راستا اینترنت یکی از این ابزارهاست.

 

بازاریابی اینترنتی گردو

از آنجا که گردو کالایی نیمه لوکس حساب می شود شاید کشورهای اروپایی را مقصد بهتری برای صادرات بدانید. تا حدودی این امر درست است اما نباید از قشر مرفه کشور پهناور هند نیز غافل شوید. در صورتی که قصد دارید سگمنت های متفاوتی نسبت به رقبا نصیب خود کنید هند مقصد مناسبی است. هندی ها تکنوکرات های بلامنازع هستند و در آی تی پیشرفت های زیادی داشتند. بسیاری از جمعیت آنها تحصیل کرده اند و در تمامی دنیا متخصص دارند. همچنین رشد شتابان تولید ناخالص داخلی شان هر ساله درآمد سرانه را بالا برده و بخش عظیمی از صاحبان مشاغل را ثروتمند می کند.

صادرات گردو به هند

اما دولت هند برنامه ای تا سال ۲۰۳۰ دارد تا گرسنگی را با یک سبد غذایی مناسب در کشور ریشه کن کند و خشکبار به عنوان محصولی مغذی می تواند در سفره خانواده های هندی قرار گیرد. هم اکنون بادام ایرانی خریداران زیادی در این شه قاره دارد و می توان سایر خشکبار مانند گردو را نیز به عنوان محصول مکمل به آنها فروخت. هم اکنون روابط تجاری خود را با تجار هندی گسترش دهید و گردوی ایرانی را به این بازار بالقوه و بالفعل صادر کنید.

 

ارتباطات ما با کشاورزان برتر استان مرکزی باعث می شود تا شما مرغوبترین و به قیمت ترین محصول را برای شرکت بازرگانی خود انتخاب کنید. جهت سفارش گردوی صادراتی به هند با ما تماس بگیرید:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۶۷۰۶۶۳۰
  شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۲
 شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۳
 اینستاگرام: nobarannuts@
پست الکترونیکی: info@gerdoobadoom.ir

Leave a Comment