صبحانه کامل

گردو و کلا خشکبار در بخش فقیر هند مصرف نمی شود!! هندوستان کشوری که گرسنگی در بین قشر ضعیف آن زیاد است به این نتیجه رسید کل سرمایه گذاری اش در زمینه برنج و غلات برای این قشر به هدر رفته چرا که اگرچه مردم خود را سیر نگه داشته اما میزان دیابت و حمله قلبی را در بین آنها افزایش داده. لذا حالا تا ۲۰۳۰ برنامه غذایی هندوستان این است تا مواد مغذی را جایگزین مواد صرفا شکم سیرکن کند. ما در گردوبادوم کارمان کارشناسی در زمینه تغذیه نیست اما آگاهی از این نکته که مواد مغذی مانند خشکبار نیاز خانواده ایرانی می باشد ما را وارد وادی پخش و توزیع آن چیزی کرد که از دیرباز در بین ایرانیان به عنوان منابع تامین پروتئین، روی، امگا۳ ، ویتامین E، منیزیم و اسد فولیک بوده. مصرف دو عدد گردو و هفت عدد بادام در روز نیاز بدن به مواد مورد نیازش در زمینه خشکبار را برآورده می کند. اگرچه حذف برنج و غلات توصیه کارشناسان تغذیه نیست اما سرانه مصرف بالای ایرانیان در این دو ماده غذایی زنگ خطر دیابت، چاقی و مشکلات قلبی را به صدا در آورده. همچنین قشر ضعیف نیاز دارند تا از این مواد مغذی بهره مند شوند و ما برانیم تا با آگاهی رسانی و سایر کمک ها سهم کوچکی در سلامتی آنها ایفا کنیم.

 

سیری به واسطه یک صبحانه با گردو مسلما بهتر از سیری به واسطه یک ناهار و شامی با برخورداری از برنج مازاد بر نیاز بدن است. و از دیرباز ایرانیان این وعده غذایی را با نان و پنیر و گردو تکمیل کرده اند.

پنیر و گردو

اگر شما در بخش خرده فروشی فعالید و به تغذیه مشتریان خود توجه دارید یا تاجری در زمینه مواد غذایی هستید که به کشورهای دارای گرسنگی مانند هند صادرات دارید گردو و بادام را در برنامه فروش خود قرار دهید و با مشتریان خود در مورد فواید این دو ماده غذایی صحبت کنید چرا که تغذیه صرفا شکم سیر مشتریان شما نیست بلکه سلامتی آنها است. با ما تماس بگیرید:

 

شماره موبایل: ۰۹۱۲۶۷۰۶۶۳۰
  شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۲
 شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۳
 اینستاگرام: nobarannuts@
پست الکترونیکی: info@gerdoobadoom.ir