قیمت گردو با پوست سبز

قیمت گردو با پوست سبز را از طریق سایت گردو بادوم پیگیر باشید. با توجه به اینکه برداشت محصول از باغات نوبران و ساوه در شهریور ماه انجام می گیرد فروش گردو با پوست سبز فقط در این ماه از سال امکانپذیر است. اگر شما باغدار منطقه هستید می توانید به عنوان تامین کننده با ما در تماس قرار گیرید. ما به واسطه وب سایت خود و همچنین بازار خرده فروشی مان با بیشمار خریدار در ارتباطیم و تمامی محصول تان را به فروش می رسانیم.

 

قیمت گردو با پوست سبز

قیمت گردو با پوست سبز در سال زراعی گذشته افزایشی بوده و با توجه به تورم رشد قابل توجهی داشته. همچنین وابستگی قیمت به نرخ دلار در بازارهای جهانی دلیل دیگر بر افزایش قیمت بوده. قیمت گردو با پوست سبز را می توان با مراجعه به مراکز عمده فروشی در بازار فیزیکی جویا شد اگرچه اینترنت نیز می تواند یک منبع اطلاعاتی خوب باشد اما توصیه بر آن است شخصا به بازار مراجعه کنید. در این صورت در بطن کسب و کار قرار می گیرید و می توانید چانه زنی هم داشته باشید.

 

قیمت عمده گردو

ما در بخش خرده فروشی خود منتظر دیدار شما در یکی از بازارهای گردو در تهران خیابان مالک اشتر بین جیحون و کارون پلاک ۴۷۵ هستیم. می توانید محصولات را از نزدیک ببینید با ما آشنا شوید و تعامل برای خرید یا فروش داشته باشیم.

 

قیمت گردو با پوست سبز

 

ارتباطات ما با کشاورزان برتر استان مرکزی باعث می شود تا شما مرغوبترین و به قیمت ترین محصول را برای شرکت بازرگانی خود و یا خشکبار فروشی تان انتخاب کنید. جهت سفارش گردو با پوست سبز و یا فروش آن به عنوان تامین کننده با ما تماس بگیرید:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۶۷۰۶۶۳۰
  شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۲
 شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۳
 اینستاگرام: nobarannuts@
پست الکترونیکی: info@gerdoobadoom.ir

Leave a Comment