گردو بدون پوست

قیمت گردو بدون پوست در بازار داخلی نسبت به سال گذشته (سال ۹۸) بیشتر از صد درصد رشد داشته. و این در حالی است که میزان صادرات گردو ۹۳% کاهش داشته است و بایستی اصولا به دلیل نبود عرضه در بازارهای جهانی میزان قیمت محصول در داخل یا چنین رشدی نداشته یا کمتر از اینها باشد. دلیل عمده نبود عرضه محصول صادر نشده در بازار داخل را که به دلیل ویروس کرونا و تحریم های بین المللی بوده وجود گردوها در انبارهای تاجران می توان دانست تا با حل مشکلات صادراتی این محصول را عرضه کنند.

 

انبار گردو

دلیل دیگر افزایش قیمت گردو، تورم و رشد تمامی اقلام در بازار داخل بوده. سایت گردو بادوم پیش بینی می کند قیمت گردو در سال آینده نیز به دلیل تورم، در بازار داخل افزایشی باشد و تاجران در نهایت با توجه به حل مشکل ویروس کرونا در انتها بتوانند جنس انبار شده خود را بفروشند. در یک برآورد دیگر احتمال می رود با توجه به روند کند افزایش تولید در چند ساله اخیر باز هم تولید کننده ایرانی نتواند میزان عرضه را بیشتر از این کند و میزان عرضه کم باشد.

 

خط تولید گردو

 

قیمت گردو بدون پوست در حال حاضر در بازار به دلیل نوسانات ارز و تورم متفاوت است. از طریق تماس با ما قیمت فعلی بازار را جویا شوید. برای خرید می توانید شماره های تماس و ایمیل را در زیر مشاهده نمایید:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۶۷۰۶۶۳۰
  شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۲
 شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۳
 اینستاگرام: nobarannuts@
پست الکترونیکی: info@gerdoobadoom.ir

Leave a Comment