خرید گردو

آیا می دانستید مرغوبترین گردوها در روستاهای اطراف ساوه در بخش نوبران برداشت می شود؟ به دلیل کهنسال بودن درختان آن ناحیه می توان گفت گونه یافت شده در منطقه از نوع گردوی ایرانی می باشد و این گردو در تراز گردوی صادراتی قرار دارد. شما می توانید این گردو را از سایت گردو بادوم تهیه کنید. ما این محصول را به سراسر کشور با تضمین اصالت محصول و همچنین بازگشت محصول در صورت عدم رضایت ارسال می کنیم.

گردو نوبران

گردوی خارجی به جای تویسرکان

اگر در بازار گردو و کلا خشکبار جستجو کنید مطمئنا به دلیل معروفیت سراغ گردوی تویسرکان را می گیرید اما باید بدانید اکثر گردوی تویسرکان صادر می شود و آنچه به نام گردوی تویسرکان فروخته می شود یا برای سایر نقاط کشور است و یا خارجی است. حفظ اصالت محصول در امر بازاریابی و فروش بسیار حائز اهمیت است و ما این اصالت را در هنگام تحویل محصول به شما تضمین می کنیم. تفاوت گردوی ایرانی با خارجی شاید برای مشتران خرد آسان نباشد اما به عنوان خریدار عمده مطمئنا اگر چند بار خرید و فروش گردو داشته باشید می توانید تفاوت را تشخیص دهید.

گردو ساوه

 گردوی ساوه قابل تشخیص از گردوی خارجی

در صورتی که حتی یک یا دو بار گردو را از ما تهیه کنید و آن را بشناسید با دیدن گردوی خارجی متوجه تفاوت دو محصول خواهید شد. البته منظور از گردوی خارجی بیشتر گردوی چینی است که مرغوبیتش از گردوی ایرانی کمتر است. گردوی آمریکایی و گردوی شیلی اگر بهتر از ایرانی نباشد مطمئنا همپای آن است اگرچه مادر تمام گونه های موجود در جهان گردوی ایرانی است.

جهت خرید گردوی ساوه (نوبران) با پوست و بدون پوست آماده ارائه خدمات هستیم:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۶۷۰۶۶۳۰
  شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۲
 شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۳
 اینستاگرام: nobarannuts@
پست الکترونیکی: info@gerdoobadoom.ir