مشخصات گردوی چندلر

گردوی چندلر شناخته شده ترین گونه گردویی است که در کالیفرنیا کشت می شود. این گردوی آمریکایی که نخستین بار توسط دانشگاه کالیفرنیا به بازار گردوی آمریکا و جهان معرفی شد درشت، دارای سطحی صاف و بی روزنه و بیضی شکل است. پوسته گردوی چندلر نازک و قابل شکستن با دست است. نباید گردوی چندلر را یک گردوی خارجی و بی کیفیت تلقی کرد بلکه بالعکس این گردو بسیار با کیفیت و حتی از مشابه داخلی آن مرغوب تر است. گردوی چندلر در بازار جهانی بهترین نوع گردو حساب می شود و متقاضیان فراوانی دارد.

مشخصات گردوی چندلر

 

مراحل داشت در چندلر مانند اکثر گردوها از اوایل بهار تا اواخر تابستان است. از همه مهمتر این گردو پرمحصول حساب می شود و بیشترین بازدهی را برای باغداران دارد. همانطور که ذکر شد پوسته چندلر نازک ، رنگ آن روشن (همانند گردوی هارتلی) و بازدهی آن ۴۸ تا ۵۱ درصد براورد می شود. مزه ی چندلر ملایم است. هر صد گرم از گردوی چندلر، ۶۵۴ کیلوکالری ارزش غذایی دارد. پروتئین آن ۱۵ گرم و چربی اش ۶۵ گرم است. میزان فیبر محصول ۶٫۷ گرم، شکرش ۲٫۶۱ گرم، فاقد کلسترول و ۱۳٫۷ گرم کربوهیدرات دارد (منبع: پایگاه داده تغذیه ملی USDA )

 

مشخصات گردوی چندلر

 

جهت خرید گردوی چندلر می توانید با استفاده از بخش تماس با ما  با پخش انحصاری سایت گردو بادوم ، توحید مکاتبه نمایید. در صورتی که تامین کننده هستید نیز می توانید جهت همکاری تماس حاصل نمایید.

شماره موبایل: ۰۹۱۲۶۷۰۶۶۳۰
  شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۲
 شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۳
 اینستاگرام: nobarannuts@
پست الکترونیکی: info@gerdoobadoom.ir

Leave a Comment