خرید بادام صادراتی برای هند

خرید بادام صادراتی برای هند

بازار بادام ایرانی در هند اوضاعی خوب و مغز بادام ایرانی بین تاجران هندی طرفداران زیادی دارد. بادام مامایی پرمخاطب ترین گونه بادام میان خریداران عمده هندی است. می توانید هر گونه بادام که برای صادرات به هند مورد نظرتان است را از سایت گردو بادوم و پخش کننده آن توحید تهیه نمایید. دسترسی به باغداران تراز اول استان مرکزی و پرورش دهندگان بادام در شهر شکوفه های بادام، نوبران مزیت ما نسبت به دیگران است.

 

بادام صادراتی به هند

بادام فقط مصرف خوراکی ندارد. مصارف آرایشی بهداشتی آن در بازار زیاد است. روغن بادام تلخ و روغن بادام شیرین هر دو برای زیبایی پوست و مو مصرف دارد. می توان به چندین شرکت هندی که روغن بادام محصولاتشان است اشاره کرد: کاماک هیا، ماتاجی، کارول و ودااویلز . مصرف خوراکی بادام در بین هندی ها در غذاهایی مانند چورما، پنیر پیشاوری، موهانتال و حلیم لادو بسیار است. بیش از هشتصد نوع غذا با بادام درست می کنند و آن را در سبد غذایی خود به عنوان محصولی نیمه لوکس قرار می دهند.

پودر بادام و شیر

ارتباطات ما با کشاورزان برتر استان مرکزی باعث می شود تا شما مرغوبترین و به قیمت ترین محصول را برای شرکت بازرگانی خود انتخاب کنید. جهت سفارش بادام صادراتی به هند با ما تماس بگیرید:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۶۷۰۶۶۳۰
  شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۲
 شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۳
 اینستاگرام: nobarannuts@
پست الکترونیکی: info@gerdoobadoom.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *