گردو صادراتی

گردو صادراتی ایران معمولا به کشورهای اروپایی ارسال می شود. ایران سومین تولید کننده گردو در جهان است اما در رنکینگ صادرکنندگان جزو پانزده تای اول نیست. آمریکا، چین و شیلی علاوه بر آنکه تولید زیادی دارند از جایگاه خوبی نیز در رنکینگ برخوردارند. خوشبختانه گردوی تجاری در باغات استان مرکزی کاشت می شود. از بین چهارصد گونه گردویی که در ایران کاشت می شود چندلر، رویال و بالاخص گونه های ایرانی در استان مرکزی یافت می شوند.

طبق سایت تریج رتبه ایران در بین صادرکنندگان در تاریخ نوامبر ۲۰۲۰ چهل و سوم بوده در حالی که روند تولید طی سالیان اخیر افزایشی بوده است.

سهم صادرات گردوی ایران

استان مرکزی جزو نوظهورهای بازار گردو می باشد. همجواری با همدان و نزدیکی آب و هوایی با تویسرکان این استان را در رده تولیدکنندگان برتر گردو در کشور قرار می دهد. اگرچه کاشت و برداشت اغلب سنتی انجام می شود اما تلاش ما تا کنون بر این بوده تا با افزایش بهره وری گردوی صادراتی را تهیه و فراوری کنیم. تهیه دستگاه های برداشت محصول در پروسه عملیاتی ما بوده و بهره گیری از بسته بندی مناسب دیگر تلاش جدی برای جذب تجار به محصول استان می باشد.

گردو استان مرکزی

ارتباطات ما با کشاورزان برتر منطقه باعث می شود تا شما مرغوبترین و به قیمت ترین محصول را برای شرکت بازرگانی خود انتخاب کنید. جهت سفارش گردوی صادراتی با ما تماس بگیرید:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۶۷۰۶۶۳۰
  شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۲
 شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۳
 اینستاگرام: nobarannuts@
پست الکترونیکی: info@gerdoobadoom.ir