خرید بادام پوست کاغذی

همه ساله بادام پوست کاغذی محصول باغات ساوه و نوبران با ضمانت اصالت آن توسط سایت گردو بادوم به خریداران عرضه می گردد. قابلیت آن را داریم بادام های تامین کنندگان خود را به سراسر کشور ارسال کنیم. همچنین بادام ها هم به صورت خرده و هم عمده به فروش می رسند. جهت تهیه بادام پوست کاغذی با ما تماس بگیرید.

 

بادام پوست کاغذی

بادام محصول اصلی شهر نوبران می باشد و می توان گفت بادام این منطقه بهترین نوع بادام در کشور می باشد. صادرات بادام از منطقه نیز انجام می شود و از همه نوع آن چه سنگی، چه مامایی، چه پوست کاغذی و غیره به کشورهای دیگر صورت می گیرد. شاخه صادراتی سایت گردو بادوم وظیفه صادرات را بر عهده دارد و در وب سایت و سیستم دیگری این فرایند انجام می پذیرد. در حال حاضر بادام پوست کاغذی را که برای خرید انتخاب کرده اید می توانید درب انبار شرکت یا فروشگاه خود دریافت کنید.

 

بادام پوست کاغذی ساوه

بادام دارای خواص مفیدی بالاخص برای پوست می باشد. چه مصرف خوراکی آن و چه استفاده صنعتی اش برای تولید محصولات آرایشی بهداشتی باعث افزایش تقاضای این محصول در سرتاسر جهان شده. بادام مرطوب کننده طبیعی پوست می باشد. برطرف کننده آکنه و جوش صورت است و یک ضد آفتاب طبیعی است. در مو نیز بادام باعث تقویت و افزایش رشد مو شده، از ریزش آن جلوگیری می کند و درمانی برای شوره سر است.

 

خواص بادام

 

برای تهیه بهترین نوع بادام در ایران می توانید جهت خرید و قیمت گیری با ما در تماس قرار گیرید.

اطلاعات تماس:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۶۷۰۶۶۳۰
  شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۲
 شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۳
 اینستاگرام: nobarannuts@
پست الکترونیکی: info@gerdoobadoom.ir

Leave a Comment