قیمت مغز گردو 99

قیمت گردو در سال ۹۹ در نیمه دوم سال که فصل برداشت است و عرضه در بازار بیشتر می شود کاهشی محسوس داشته اما اگر به عنوان خرده فروش، خریدار گردو هستید این کاهش در بازار خرده فروشی به دلیل تورم وجود نداشته. گردو در باغات نوبران ساوه هر ساله تولید و قیمت آن به نسبت کمتر از سایر نقاط کشور است اگرچه به دلیل برداشت سنتی این محصول در کل کشور، برآورد می کنیم که قیمت به طور کلی بالا باشد.

 

گردو

 

قیمت گردوی ایرانی در بازارهای جهانی هم در سال ۹۹ رشد داشته. قیمت از ۲٫۲ دلار به ۴ دلار رسیده است و افزایش نزدیک به ۷۹ درصدی را به خود دیده. در صورتی که قصد فعالیت در بازارهای خارجی را داشته باشید قیمت ۴ دلار در مقایسه با کشورهای رقیب قیمتی متعادل برآورد می شود. مقصد اصلی گردوی ایرانی کشورهایی از جمله ایتالیا، قزاقستان، اسپانیا و ترکمنستان می باشد. اگرچه میزان صادرات گردو از ایران در سالهای اخیر خیلی افزایش چشم گیری نداشته اما با توجه به در حال توسعه بودن اقتصاد ایران می توان امیدوار بود تا این میزان در سالهای آتی افزایشی باشد.

 

قیمت گردو 99

 

جهت دریافت قیمت خرید عمده و یا صادراتی گردو از سایت گردو بادوم می توانید با ایمیل ما مکاتبه کنید و یا تماس تلفنی داشته باشیم. ما در اولین فرصت پاسخگوی پیام های شما خواهیم بود:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۶۷۰۶۶۳۰
  شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۲
 شماره ثابت: ۰۲۱۶۶۸۴۰۴۱۳
 اینستاگرام: nobarannuts@
پست الکترونیکی: info@gerdoobadoom.ir

 

Leave a Comment